OKUYANA SELAMLAR OLSUN

Bu defteri eline alıp okuyan kişi artık yol arkadaşım olmuştur ve ben onunla zaten çok şey paylaşmışımdır. Sizdeki değişimleri izlemenin ötesinde; kalıcı cümlelere dökülme zamanının geldiği hissiyatındayım.

Hiçbir karşılaşmanın tesadüf olmadığına inanan birisi olarak yol arkadaşlığı yaptığım siz danışanlarım molalar dediğim her seansta bana zenginlik kattınız. Kendi ışığınızın, özünüzün üstündeki tozu almanızda size rehberlik yapmam için beni seçtiniz. Bu rehberlik sürecinde keyif aldım, öğrendim, yaşadım, ayna tuttuğunuz her duyguyu kendi içimde düzeltmeye çalıştım. Her birimizi bir bütün, o bütünlükte tek bir birey olarak kabullenmeye çalıştım, çalışıyorum.

Benimle yol arkadaşlığı yapan sizler, her biriniz çok değerlisiniz; bu yolda yeniden oluşmak beraber büyümek, değişmek beni güçlendiriyor. Hepinize teşekkür ediyorum bu yoldaki öğretilerinizi, değişimlerinizi ve molaların kendinizdeki etkisini RUMUZ kullanarak yazar ve kayıta geçerseniz bana ve harmanımıza kalıcı katkıda bulunursunuz. YOLUNUZ AÇIK OLSUN.

İnsanların çoğu kaybetmekten korktuğu için, sevmekten korkuyor. Sevilmekten korkuyor, kendisini sevilmeye layık görmediği için. Düşünmekten korkuyor, sorumluluk getireceği için. Konuşmaktan korkuyor, eleştirilmekten korktuğu için. Duygularını ifade etmekten korkuyor, reddedilmekten korktuğu için. Yaşlanmaktan korkuyor, gençliğinin kıymetini bilmediği için. Unutulmaktan korkuyor, dünyaya iyi birşey vermedigi için. Ve ölmekten korkuyor aslında yaşamayı bilmediği için.

William Shakespeare

WHATSAPP İLE BİLGİ ALIN BİZİ ARAYARAK BİLGİ ALIN