Emine Demir Kimdir

Emine Demir Kimdir

EMİNE DEMİR KİMDİR ?

 

1972 yılında Silifke de dünyaya geldi. 1997 yılında Bursa Uludağ Üniversitesinde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisansını tamamladı. 25 yıllık tecrübe ile Milli Eğitim Bakanlığında birçok farklı alan ve kademede çalışmalarını yürüttü.  Milli Eğitim Bakanlığı  ve UNİCEF işbirliği ile yürütülen 2000-2003 yılları arasında önce Avcılar bölgesinde Travma Sonrası Psikososyal Destek Projesinde öğrenci öğretmen veliler ile aktif çalışmanın sonrasında aynı projenin Türkiye geneline yayılmasında Psikolojik Danışmanların uygulayıcı eğitiminde Formatör olarak görevlendirildi. 2003-2004 yılları İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinatörlüğünde yürütülen  “  Zararlı Maddelerle Mücadele Komisyonu Çalışmalarında” İl Formatörlüğü görevinde, Büyükçekmece,Esenyurt,Avcılar,Beylikdüzü bölgelerinde çalışmalarda görevlendirildi.2002 de Okul Rehberlik Hizmetlerinde Okul Müdürlerini Bilgilendirme Grupla Psikolojik Danışma Projesi hazırlayarak valilik onayından kabul edilmiş ve Pilot Bölge olarak Küçükçekmece Okul Müdürlerine 1 eğitim öğretim sürecini kapsayan Grupla Psikolojik Danışma sürecinde Uzman olarak görev almıştır.

2020 yılında Aydın Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Bu ve bunun gibi çalışmalarda alanda oldukça aktif bir psikolojik danışman olan Emine Demir kendisini sürekli geliştirerek eğitim süreçlerine birçok eğitimi dahil etmiştir.Aldığı eğitimler sırasında en çok yaptığı şeyin iyi bir öğreten gibi herkese katkı sağlayarak iyi bir öğrenci olmak olduğunu vurgular.

Psikoterapi yöntemleri olarak kullanılan mesleki gelişiminde alet çantası olarak tanımladığı ve çantasına eklediği eğitimler :

3 BASAMAK HİPNOZ UYGULAMA EĞİTİMİ (Tıp Hipnoz Derneği)

EFT (Emotional Freedom Technigues) EĞİTMENLİK VE UYGULAYICILIK EĞİTİMİ (İnci Erkin)

ACCESS BARS UYGULAYICILIĞI VE EĞİTMENLİĞİ EĞİTİMİ

AİLE DİZİM UYGULAYICILIĞI EĞİTİMİ (Svagito Rehberliğinde ve Süpervizyonunda)

NEFES KOÇLUĞU EĞİTMENLİK VE UYGUYALYI EĞİTİMİ

EVLİLİK VE AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ

NLP EĞİTİMİ

ZEN TERAPİ UYGULAYICILIĞI EĞİTİMİ

OPTİMUM DENGE MODELİ EĞİTİMİ (Tamer Dövücü)

NEOSENTE NEOCLINICS   koordinesinde BİOREZONANS UYGULAYICILIĞI EĞİTİMİ

Uzman Psikolojik Danışman ve Psikoterapist Emine Demir 25 yıllık tecrübe ile 2020 yılında Özel Ofisi olan “KAMİNA DANIŞMANLIK VE REHBERLİK SERVİSİNDE” Bireysel, kurumsal, atölye çalışmaları ve verdiği farklı eğitimler ile mesleğine devam etmektedir.

“Hayatın izin verdiği ölçüde her gün yine yeniden kendimi güncelleyerek hakikatime adım atmak tek yaşam amacımdır.”

-EMİNE DEMİR

                                             

WHATSAPP İLE BİLGİ ALIN BİZİ ARAYARAK BİLGİ ALIN